Hakkımızda

Firmamız 1998 yılında Kahramanmaraş’ta kurulmuştur. Bu tarihten itibaren  kısa vadeli ve uzun vadeli çalışma programlarıyla sürekli büyüme endeksli olan  firmamız faaliyet alanı olarak; harita, mühendislik, müşavirlik ve inşaat işleri alanlarında hizmete başlamıştır.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalarla mühendislik ve haritacılık alanında geniş bir bilgi birikimine sahip, işini bilen, eğitimli, deneyimli, birikimli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir.

         Amacımız “ADA MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET SAN. LTD. ŞTİ.”yi alanında güçlü ve lider bir marka haline getirmektir. Markalaşma çalışmalarımızda, kaliteli hizmet ve üretim yapmayı, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Mühendislik ve Haritacılık konusunda öncü firma olmak için taahhütlerimizi zamanında ve en iyi kalitede yerine getirme, uzmanlık gerektiren zor projelerin üstesinden gelebilme, kaliteli ve yetkin insan kaynağı ile çalışma, zor koşullarda iş yapabilme, etik ilkelere uygun davranma ana prensibimiz olmuştur.

.